Marta Gajcek

Sala Zielone Wzgórze to najlepszy wybór jakiegoś dokonaliśmy! Nasze wesele było 1 maja 2019r. i choć czekaliśmy na ten dzień 2 lata to warto było!!! Sala piękna, urokliwa, dekoracje wspaniałe. Jedzenie pyyyyyyyszne!!! Obsługa rewelacja, nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmością i uśmiechem! Pełen profesjonalizm! Pani Renatka jest cudowną osobą. Jej pomóc była nieoceniona! Każda nasza najmniejsza prośba była wysłuchana a pot zrealizowana!!! Wszystko było dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy!

Marta Gajcek
Katarzyna Dankowska

Pełen profesjonalizm. Jedzenie przepyszne, sala cudowna, obsługa na najwyższym poziomie. Pani Renatka pomogła nam zorganizować wesele od początku aż do samego końca, kobieta do rany przyłóż ❤️ dziękujemy serdecznie za wszystko i z czystym sumieniem polecam wszystkim Zielone Wzgórze ?

Katarzyna Dankowska
Ka Rola

Dajemy 5 gwiazdek, bo więcej się nie da, ale według nas zarówno miejsce jak i organizacja przekracza jakąkolwiek skalę. Wygląd sali, obsługa, cały klimat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Pani Renatka to właściwa osoba na właściwym miejscu - wystarczyła jedna rozmowa i wszystkie wątpliwości zostały rozwiane  przede wszystkim słucha jakie są oczekiwania, dopiero później doradza jak ona to widzi. Nic nie jest robione na siłę, wszystko ze szczerym zaangażowaniem i wsparciem. Obsługa pierwsza klasa!

Ka Rola

Więcej opinii i recenzji znajdziesz na naszym profilu na Facebooku.
//www.facebook.com/salazielona43/